Gerçek Ankara Masöz ilanlarına ulaşabileceğiniz ankara masöz ve ankara masaj salonu sitemize hoşgeldiniz.

 

Vibrasyon Masaj Teknikleri

İlan Detayları

  • Liste: 30 Mayıs 2021 00:15
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

Vibrasyon Masaj Teknikleri

Vibrasyon Masaj Teknikleri, vücut yapılarında değişiklikler yaratmak için ses dalgalarının kullanılmasını içeren ultrason teorisi ilkesine dayanmaktadır. Bu tür masaj tekniğinin teorisi, makine ve müzik aletleri gibi farklı kaynaklardan üretilebilen statik elektrik alanların etkisiyle vücut hücrelerinin hasar gördüğünü belirtmektedir. Vücuttaki hücrelerin ve liflerin zararlarından sorumlu olan bu elektrik alanlarıdır. Bu sinyaller, dokuların yırtılmasına neden olan mikroskobik kabarcıkların oluşmasına neden olur. Bu yırtılmanın hasarlı hücreler üzerinde iyileştirici etkisi vardır ve bu da doku onarımı sürecinde faydalıdır.

Bu titreşimlerin frekansı, hastanın rahatlaması için elverişli olan frekansı bulmak üzere ayarlanır. Bu tür masaj terapisinin terapötik spa şeklinde kullanılmasının çeşitli sağlık sorunlarından kurtulmada çok etkili olduğu bulunmuştur. Bunun nedeni kan dolaşımını arttırması, kasların gerginliğini azaltması, kaslarda esnekliği artırması ve vücudun tüm bölgelerinde ağrıyı azaltmasıdır. Sağlıklı bir yaşam tarzı, bir refah duygusunu sürdürmek için masaj terapisi uygulamanın bütüncül yaklaşımı kullanılarak elde edilebilir.

Vibrasyon Masaj Teknikleri Nereleri Rahatlatır?

Bu tür masaj teknikleri, sıkı kasları gevşetmek ve iltihabı azaltmak için etkilenen bölgelerde yumuşak el hareketleri ve yavaş vuruşlar kullanır. Bunlar düzenli aralıklarla yapıldığında, etkilenen dokuların durumunda kademeli bir değişikliğe neden olur. Masaj terapisti, istenen etkiyi elde etmek için yumuşak müzikten de yararlanır. Müziğin hastanın zihnini rahatlattığı ve derin nefes almayı desteklediği kanıtlanmıştır. Böylelikle hasta vücudundaki oksijen alımını artırabilir ve bu kas grupları üzerinde yatıştırıcı bir etki yaratır, bu nedenle gevşer ve bu bölgelerdeki ağrıyı azaltır.

Vibrasyon Masaj Teknikleri, büyük ameliyat, eklem veya bağ yaralanmaları geçirmiş veya aşırı stres nedeniyle kas ağrısı çekenler için idealdir. Bir kaplıcada yapıldığından, tam bir mahremiyet ve özen beklenebilir. Hastalar masaj yaptırmak istediklerinde tamamen güvenli olduğu için spa dışında başka bir yere gitmek zorunda kalmazlar. Bununla birlikte, bu tür bir tedaviye karar vermeden önce, en iyi yaklaşım konusunda size tavsiyede bulunabilmesi için ilk önce kayropraktörünüzü görmeniz önemlidir. Birkaç tür titreşim terapisi vardır ve biri en rahat hissettiği olanı seçmelidir.

Listing ID: 518608f167f8f7ab

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz