Gerçek Ankara Masöz ilanlarına ulaşabileceğiniz ankara masöz ve ankara masaj salonu sitemize hoşgeldiniz.

 

Tapotman Masaj Koltuğu ile Masajın Keyfine Varın

İlan Detayları

  • Liste: 16 Mayıs 2021 00:15
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

Tapotman Masaj Koltuğu ile Masajın Keyfine Varın

Tapotman masaj koltuğu reklamını gördünüz mü? Muhtemelen televizyonda gördüğünüz, diğer birçok masaj koltuğundan pek de farklı değil. Gerçek fark şudur ki, yatar koltukta yerleşik bir masaj seçeneği vardır. Pek çok farklı masaj tekniği vardır ve bunlardan birini veya birkaçını sırtınızı, boynunuzu veya omuzlarınızı rahatlatmak için kullanabilirsiniz.
Backnobber, Omega ve Spleen de dahil olmak üzere diğer masaj sandalyeleri için bir reklam görmüş olabilirsiniz. Bu masaj koltuklarının hepsinin ortak bir yanı var ve o da çok etkili bir sırt masajı sağlıyorlar. Bu sandalyeler, sırtta düzenli esneme ve güçlendirme egzersizleri yapmanızı sağlar. Baş masajı ile birlikte gelen bu tür sandalyenin bazı modelleri vardır. Aradaki fark, baş yöneticinin sırtınızı gevşetirken aynı zamanda vücudunuzun üst kaslarını çalıştırmanıza izin vermesidir. Tapotman gibi masaj yapan bir yatar koltukla ilgili güzel olan şey, sadece uzaktan kumandadaki düğmelere basarak tam vücut egzersizi yapmanıza izin vermesidir.

Kaliteli Tapotman Masaj Yapan Koltuk Satın Almanıza Yardımcı Olacak İpuçları

Tapotman masajlı yatar koltukta ayrıca özel bir koltuk minderi bulunur. Bu ped, uzun süre dik bir pozisyonda oturacaksanız meydana gelebilecek kas spazmlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Masaj yastığı ayrıca omurga üzerindeki stresi azaltmaya yardımcı olur çünkü omurgaya uygulanan baskının bir kısmını vücudun ağırlığından emer. Sandalyede ayrıca bir baş desteği ve ayak desteği bulunur. Bu, sandalyede yapılan germe egzersizlerinden en iyi şekilde yararlanmak için ayaklarınızı mümkün olan en iyi pozisyonda konumlandırmanıza yardımcı olur. Birçok kişi uzun süre dik bir pozisyonda oturmayı rahatsız bulmaktadır.

Ayarlanabilir bir sandalye pedi olan masaj yapan bir koltuk arıyorsanız, bunlardan birini bulmanın en iyi yolu, Tapotman masaj koltuğu satan birçok perakendeciden birini aramaktır. Bu perakendeciler, istediğiniz masaj yatağının mükemmel boyutunu seçmenize yardımcı olabilir. Hatta bazıları, yastıklar ve sedirler gibi diğer aksesuarları kullanılmadığında güvenli bir şekilde yerinde tutmak için yastıklı bir saklama bölmesi sunar. Bu sandalyelerden birini çevrimiçi satın almanın avantajı, yatar koltuğu bir mağazadan satın aldığınızdan genellikle daha iyi bir fiyat alabilmenizdir.

Masaj yapan bir yatar koltuk satın alırken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer husus, modelle birlikte gelen masaj jetleridir. Bu jetler daha eksiksiz bir masaj yapmaya yardımcı olabilir. Sırt ve boyundaki derin kasları yumuşatmaya yardımcı olabilirler. Daha eksiksiz bir kaldırma hareketi sağlamak için omuzlarda ve kollarda da kullanılabilirler. Çok güçlü jetlerle gelen bir masaj koltuğu modelini seçmek istiyorsunuz çünkü çok fazla kullanmak istemiyorsunuz ya da masaj yapan yatağı uzun süre kullandıktan sonra sırtınız ağrıyor olabilir.

Listing ID: 820608f166077437

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz