Gerçek Ankara Masöz ilanlarına ulaşabileceğiniz ankara masöz ve ankara masaj salonu sitemize hoşgeldiniz.

 

Beypazarı Masaj Salonu

İlan Detayları

  • Liste: 1 Nisan 2022 23:23
  • Bitiş Tarihi: 28 gün, 8 saat

Açıklama

Beypazarı Masaj

Merhabalar efendim. Benim ismim masöz Handan. 40 yaşındayım ve neredeyse 25 yıldır masaj hizmet vermekteyim. Beypazarı masaj sektöründe, yılları deviren masaj duayeni bir isimim. Yıllardır bu işi yapmamın verdiği uzmanlığın, yeni yetme masözle asla kıyaslanamayacağını bilmenizi isterim. Hem kadın hem de erkek bedenine dair en gizli dehlizleri bilirim. Ben henüz küçük bir kız çocuğu iken annemin masaj salonlarında çalışması ve beni de sürekli yanında götürmesi sayesinde, bu mesleği çok küçük çağlarımda öğrendim.
Bir 20’li yaşlarıma geldiğimizde annem ve babam boşandığı için, annemle birlikte yatılı olarak yaşlı bir teyzenin bakımını üstlendik. Teyzenin, medikal açıdan yoğun masaja ihtiyacı bulunuyordu. Annem şifalı elleriyle, kısa bir süre içerisinde onu iyileştirmeyi başardı. Tüm bu süreçlerde ben de bu yaşlı kadına yapılan tüm masaj tekniklerini öğrendim. O gün bugündür masaj yapmaya devam ediyorum ve tahmin edebileceğiniz üzere, iyileştiremeyeceğim hastalık yok.

Beypazarı Masaj Salonu

Doğup büyüdüğüm yer olan Ankara’da kendi kurduğum Beypazarı masaj salonu kanalıyla hizmet vermeyi sürdürüyorum. Salonumda 20 kişilik başarılı bir ekip bulunuyor ve her birini farklı bir masaj dalına dair eğitiyorum. Sıklıkla seminerlere yolluyor ve son teknoloji teknikleri yakından deneyimlemelerini sağlıyorum.
Bu süreçler oldukça maliyetli olsa da, salonuma gelip şifa bulan insanların sayısının her geçen gün artıyor olması doğru yolda olduğumun kanıtı. Yıllarca tedavi görmüş, doktor doktor gezmiş hatta tedavi için yurtdışına gitmiş ve şifa bulamamış insanların, ikinci seansta kendilerini iyi hissetmeleri benim başarılı olduğumun da teminatı bir açıdan. Bu nedenle her geçen gün bu misyonu güçlendirmek ve başarıdan bgaşarıya koşarak ödüllerimi arttırmak istiyorum.

Beypazarı Masöz Handan

Ankara’ya yolunuz düştüğünde, benden adeta bir uzman gibi bahsedildiğine şahit olacaksınız. Beypazarı Masöz Handan dediniz mi akan sular duracak. Masözlerin genellikle müşteriler erkektir. Ancak bende durum tam tersi şekilde gelişiyor. Müşterilerimin büyük çoğunluğunu 20 ila 90 yaş arası kadınlar oluşturuyor. Uygulamalarımı ağırlıklı olarak kadınlara yönelik olarak hazırlıyorum.
Genç hanımların beni tercih etmelerinin nedeni genellikle bebek sahibi olmak istemeleri. Evet yanlış duymadınız. Mensural döngü içerisinde, ihtiyaç duydukları masaj tekniklerini onlara ve eşlerine uygulayarak, kolay bir şekilde bebek sahibi olmalarını sağlıyorum. Yaptığım masaj ile hormonal dengelerini sağlıyorum. Bilimsel açıdan da kanıtlanan ve desteklenen pek çok masaj taktiği bebek sahibi olmak konusunda çok çok önemlidir ve pek çok masöz bu tekniklere vakıf değildir.
Vücudunuzda yer alan çakralarınızı açmak sadece benim gibi alanında uzman masözlerin masaj teknikleri ile mümkün olabilmektedir. Uygulamalarım kadınların ve erkeklerin üreme hormonlarına doğrudan etki etmektedir. Hem gebelikte hem de gebelik öncesinde siz beni tercih ederek, hamilelik sürecini çok daha konforlu ve sağlıklı bir biçimde geçirebilir, sağlıklı bir şekilde bebeğinizi kucağınıza alabilirsiniz.

Listing ID: 979623246b58e2ba

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz