Gerçek Ankara Masöz ilanlarına ulaşabileceğiniz ankara masöz ve ankara masaj salonu sitemize hoşgeldiniz.

 

Ayaş Masaj Salonu

İlan Detayları

  • Liste: 25 Mart 2022 23:15
  • Bitiş Tarihi: 28 gün, 7 saat

Açıklama

Ayaş Masaj

Masajın uzmanlıkla birleştiği kalite bir masaj hizmeti mi almak istiyorsun. Öyleyse merhabalar. Benim adım Yasmin ve Ayaş masaj uzmanlarından biriyim. Yaşım çok genç henüz 23 yaşındayım ama masaj konusunda ki yeteneklerim saymakla bitmez. Masaj kültürünü köklerimden alıyorum. Annem ve babam Ukraynalı ve Türkiye’ye uzun yıllar öncesinde göç etmiş masaj uzmanları. İkisi de pek çok üniversitede seminerler veren masaj eğitmenleridir. Çocukluğum bu yüzden annemin ve babamın masaj alanındaki tekniklerini dinleyerek ve deneyimleyerek geçti. Sonuç itibariyle ben de en az annem ve babam kadar başarılı bir masaj uzmanına dönüştüm.

Ayaş Masaj Salonu

Her yıl annemin ve babamın da desteği ile, dünyanın farklı ülkelerinde gerçekleştirilen masaj etkinliklerine katılıyorum. Bu yüzden son derece hareketli bir hayatım var. geçtiğimiz yaz 3 hafta kadar Tayland’da kaldım ve bu ülkenin yerel masaj teknikleri ile ilgili pek çok bilgi ve edindim. Ailem, Bodrum’da yaşasa da ben nedenini bilmediğim bir biçimde Ankara’da yaşamaktan keyif alıyorum. Evim ve iş yerim de Ankara’da hayatımı başkentte kurdum. Öğrendiklerimin tamamını Ayaş masaj salonu ve kendi evimde uyguluyorum. Danışanım olmak isterseniz, dilerseniz evimde dilerseniz de çalıştığım masaj salonunda hizmet alabilirsiniz.

Hem evimde hem de iş yerimde, sağlıklı bir masaj deneyimi yaşamanız için elimden geleni yapıyorum. Masaj uygulamalarım ile ilgili olarak asıl hitap ettiğim kişiler tabi ki erkekler. Erkeklerle gerçekleştirdiğim masaj seanslarında, doğrudan eril güçlerini arttırmak ve cinsel yönden varsa zayıflıklarını gidermek ve onları rahatlatmak konulu bilimsel çalışmalar yapıyorum. Bu sayede partnerlerinin de dolaylı yoldan memnuniyetlerini sağlayabiliyorum. Bu yüzden cinsel hayatına ilişkin sorun yaşayan erkeklerin özellikle benden hizmet almalarını öneriyorum .

Ayaş Masöz Yasmin

Masaj yeteneklerimle camiada Ayaş masöz Yasmin olarak tanınsam d, özel hayatımda çok daha farklı biriyim. Masaj tekniklerimi ve uygulamalarımı danışanlarımın izni olduğu müddetçe sosyal medya hesaplarımda paylaşmaktan çok keyif alırım. bu sayede yeni müşteriler edinebilirim. Masaj tekniklerimin ne kadar başarılı olduğunu tüm dünya ile paylaşabilirim. Tabi ki sizin onayınız olmadan asla böyle bir paylaşım gerçekleştirmiyorum. Facebook, Instagram ve Tik tok’ ta, kendime yaptığım masajlar esnasında canlı yayınlar da açıyorum.
Beni sosyal medyadan takip ederek, uygulamalarıma dair detaylı bilgi almanız da mümkündür. ayrıca Youtube üzerinden de yine video paylaştığım bir kanalım var. onayınız olursa, sizleri de etiketleyerek kısa sürede fenomen olmanıza yardımcı olabilirim çünkü masajımın büyüsüne kapılan ve beni yakından takip eden çok milyonlarca takipçim bulunuyor. Aileden gelen genetik özelliklerle yoğrulmuş masaj yapma yeteneğimle tanışmak için bence vakit kaybetmeyin. Mutlaka masaja gelmeden önce randevu alın çünkü çok yoğun çalışıyorum. Randevudan önce beni ararsanız ya da mesaj atarsanız aynı güne randevu verebilmek için, elimden geleni yaparım.

 

Listing ID: 9456232454326d78

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz