Gerçek Ankara Masöz ilanlarına ulaşabileceğiniz ankara masöz ve ankara masaj salonu sitemize hoşgeldiniz.

 

Ankara Spa Masajı

İlan Detayları

  • Liste: 11 Kasım 2021 14:31
  • Bitiş Tarihi: Bu ilanın süresi bitti

Açıklama

Ankara Spa Masajı

Ankara Spa masajı özel teknikler ve farklı türde terapiler ile fiziksel ve psikolojik olarak kişinin iyileşmesine yardımcı olur. Suyla gelen iyileşme anlamına gelen Spa Latince bir sözcüktür. Roma dönemine dayanır ve en çok Avrupa’da yayılma göstermiştir.

Ülkemizde de oldukça popüler olan Spa masaj yöntemleri uygulandıkları alana göre şu şekilde adlandırılır:

  • Yolcu gemisi Spa
  • Günü birlik Spa
  • Kulüp Spa
  • Termal ve kaplıca Spa
  • Medikal Spa

Medikal Spa doktor kontrolünde gerçekleşir ve direkt olarak vücutta meydana gelen rahatsızlıkları tedavi eder. Bir kaza sonucu yaralanmalar ya da burkulmalar bu rahatsızlıklara örnektir. Stresten kaynaklı baş ağrısı, mide bulantısı gibi rahatsızlıkları da ortadan kaldırır.

Ankara Spa Masaj Salonları

Spa merkezlerinde gerçekleştirilen bazı yöntemler özel cihazlar ile yapılır. LPG Lenf Drenaj yöntemi bu tekniklerden biridir. En çok Amerika’da uygulanan bir yöntemdir. Ankara Spa masaj fiyatları nasıl bir teknik seçtiğinize bağlı olarak değişir.

Bu yöntem ciltte oluşan lekeler ya da yanık izleri gibi durumların tedavisi için uygulanır. Vücut metabolizmasını düzenleyerek dolaşımı güçlendirir. Vücutta olan ağrılı bölgelere uygulandığında ağrıları geçirir. Stres kaynaklı kilo alma problemi yaşayanlar için zayıflama kolaylığı sağlar.

Denge problemleri yaşayan kişiler için iyileştiricidir. Kadınlar için özellikle selülit tedavisi için de kullanılır ve selülit oluşumunu engeller ya da azaltır. Seans sonrası vücudunuzun yenilendiğini hissedersiniz.

Hangi Spa Masajı

Teknoloji geliştikçe pek çok Spa masaj yöntemi ortaya çıkmıştır. Eğer belirli bir rahatsızlığın tedavisi için yapılacaksa hangi yöntemin kullanılması gerektiğini doktor belirler ve onun takibinde yapılır. Spa masaj Ankara için yalnızca rahatlamak ve bakım için istiyorsanız dilediğiniz seansı seçebilirsiniz.

Klasik masaj terapisi kişiyi en çok rahatlatan yöntemlerden biridir. Profesyonel kişiler tarafından yapılan masaj sonrası kendinizi hiç olmadığınız kadar dinlenmiş hissedersiniz. Vücut ve eklem ağrılarından kurtularak daha dinç bir güne uyanırsınız. Uykusuzluk gibi problemleriniz varsa masaj sonrası gittikçe azalmaya başlar.

İsteğe göre aromatik yağlar ile uygulanan Spa masajları hoş kokuları ve iyileştirici gücüyle daha sağlıklı bir hayat yaşamanızı sağlar.

Listing ID: 742618cfeec9c54b

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz