Gerçek Ankara Masöz ilanlarına ulaşabileceğiniz ankara masöz ve ankara masaj salonu sitemize hoşgeldiniz.

 

Altındağ Masaj Salonu

İlan Detayları

  • Liste: 20 Mart 2022 23:09
  • Bitiş Tarihi: 28 gün, 8 saat

Açıklama

Altındağ Masaj

Nasılsın? Ben Ankara’nın en başarılı ve yetenekli masözü namı diyar altın dokunuş Buse’yim ve Altındağ masaj alanında tanınıyorum. Yaklaşık olarak 10 yıldır masaj alanında hizmet veriyorum. Ankara bölgesinde hizmet vermediğim hiç kimse kalmadı diyebilir. Aklına gelebilecek tüm bedenlere dokundum ve parmaklarımla acılarını dindirdim, onlara şifa verdim. Yaptığım isin tabi ki mistik bir yanı yo. Masaj alanında uzun yıllardır eğitimler alıyor. insan bedenini keşfetmenin farklı teknikleri üzerinde sürekli çalışıyorum. Danışanlarıma daha iyi hizmet verebilmek için, masaja dair ülkemde ve dünyada gerçekleştirilen tüm konferanslara katılıyorum sonuç ne mi? tabi ki başarı!

Altındağ Masaj Salonu

Benim iyi bir masaj deneyimi sunabilmem için önemli olan şeylerden biri de kesinlikle hizmet vereceğim masaj salonu. Kesinlikle merdiven altı kayıt dışı çalışan evden bozma masaj salonlarında adımı duyamazsınız. Yaptığım işi son derece önemserim ve herkesin de önemsemesi için özellikle hizmet vereceğim yerler konusunda seçici davranırım. Bu nedenle Ankara ilinin en iyi Altındağ masaj salonu uğrak yerimdir.
Çalıştığım salonda dikkat ettiğim en önemli noktalardan biri kesinlikle masaj esnasında kullandığım ekipmanlar. Masaj yatağının, standartlara uygun olması, baş, boyun ve bel bölgesini desteklemesi, başarılı bir masaj deneyimi açısından son derece önemli bir konudur. Bu yüzden ortopedik masaj yataklarını tercih ederim. Bu tarz yatakları kullandığımızda, masajın etkisini arttırmamız da mümkün olur.
Özellikle medikal masaj alanında, kısa süre içerisinde başarılı sonuçlar almak için bu husus önemlidir. Ayrıca, masaj esnasında kullandığım bitki kökenli yağlarda çok önemli bir konudur. Kesinlikle ve kesinlik ucuz üretim kimyasal yağları tercih etmem. Masaj hassas bölgelere de uygulanan bir uygulama olduğu için, kalitesiz bir yağ kullanırsa, danışanlarımın ciddi sağlık sorunları yaşamasına neden olabilir.. üst kalite ve yurtdışından getirttiğim, rahatlatıcı etkisi olan yağ karışımlarını uygulamalarımda kullanırım. Büyüleyici kokuları olan bu gerçek yağlar, sizin kendinizi iyi hissedebilmeniz açısından da önemlidir.

Altındağ Masöz Buse

Benim asıl uzmanlık alanım Spa masajıdır. Özel yassı ve pürüzsüz taşları, bedeninizdeki çakralara ve şifa kaynağı olan noktalara koyarak bekletirim. Spa masajında kullandığım taşların tam 23.5 derece ısıtılması gerekmektedir ve yine hijyen konusu oldukça önemlidir. Uzun lafın kısası Ankara’da Spa masajı dendiğinde Altındağ Masöz Buse adının üstüne bir isim bulmanız söz konusu bile olmayacaktır.
Zaman zaman bu alanda tabi ki benimle rekabete girişmek isteyen çömez masözler oldu. Ancak tabi ki boynuz kulağı geçemedi. Bu yüzden hala bu alanın uzmanı ve tek ismi benim. Sen de sınırsız bir masaj deneyimini, güvenlik ve gizlilik ön koşulu ile tatmak istersen zaman kaybetmeden bana ulaş. Günün tüm yorgunluğu, büyük bir rahatlama ile atmak için ihtiyaç duyduğun şey benim sihirli ellerim ve dokunuşlarım. Kalite asla tesadüf değildir.

 

Listing ID: 26623243aa22cd3

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz