Gerçek Ankara Masöz ilanlarına ulaşabileceğiniz ankara masöz ve ankara masaj salonu sitemize hoşgeldiniz.

 

Akyurt Masaj Salonu

İlan Detayları

  • Liste: 16 Mart 2022 22:59
  • Bitiş Tarihi: 28 gün, 7 saat

Açıklama

Akyurt Masaj

Selamlar ben Akyurt masaj sektöründe çalışan en başarılı masözlerden Müjde. Bu alanda en başarılı isimlerden biriyim ve oldukça iddialıyım. Dünyanın pek çok farklı ülkesini masaj dersleri almak için dolaştım. Özellikle klasik masaj ve Thai masajı alanında kendimi geliştir. Medikal masaj ile ilgili olarak da çok fazla çalışmam oldu.
Medikal masajla ilgili gerekli eğitimlerimi tamamladıktan sonra, pek çok kurumda profesyonel masaj alanında çalıştım. Yeni öğrenciler yetiştirmek için masaj hocalığı bile yaptım. Sertifikalarımı gördüğünüzde emin ellerde olduğunuzu anlayacağınızdan şüphem yok. şimdi de Ankara’nın farklı ilçelerinde dilerseniz evlerinizde dilerseniz de, çalıştığım masaj salonunda seanslarıma katılarak, masaj hizmeti alabilirsiniz.

Akyurt Masaj Salonu

Bir süredir Ankara akyurt masaj salonu ve kliniklerinde hizmet veriyorum. Çalışmalarımda dikkat ettiğin en önemli konu tabi ki gizlilik oluyor. Beni tercih eden müşterilerim için alacakları masaj hizmetinin yanında, yüksek oranda gizlilik vaad ediyorum. Sonuç itibariyle masaj seanslarında, danışanlarımız en savunmasız anlarını bizlerle paylaşıyor. Çoğu zaman yarı çıplak bir şekilde uygulamalarımızı gerçekleştirdiğimiz oluyor. dolayısıyla bu seanslarda, kişilerin kendilerini kasmamaları ve yapılan masajın amacına ulaşması için rahatlık hayati bir önem taşıyor.
Gizlilik ölçütlerini tam anlamıyla tutturabilmek için, hizmet verdiğim masaj salonlarında süit odalar tercih ediyorum. Pek çok masaj salonundan ayrılan husus da bu oluyor. Ankara masaj salonları genellikle paravanlı hizmet olarak ifade edilen, kişilerin yan yana dizildiği ve bir hastane mantığıyla tasarlanan paravanlı odalarda masaj hizmeti sunuyor. Benim çalışmalarım ise asla bu şekilde değil. her müşterim için, hem masaj ekipmanlarını temizliyor ve hijyen kurallarına dikkat ediyorum. Hem de, yüksek oranda gizlilik ve güvenlik sağlamak adına ayrı ayrı odalarda masaj seanslarımı gerçekleştiriyorum. Uygulamalarım esnasında herhangi bir görüntü kaydının alınması söz konusu olmazken, hizmet alan danışanlarımın da telefonlarını kapatmalarını rica ediyorum. Bu sayede, müşterilerimin bedenlerine tam anlamıyla odaklanmam ve en hassas yerlere hitap edebilmem de mümkün oluyor:

Akyurt Masöz Müjde

Ankara’ya yolunuz düşerse ve özellikle masaj hizmeti alabilmek için Ankara’ya gelirseniz, şehre girer girmez Akyurt masöz Müjde diye sormanız yeterli olur. Bu şehirde yeteneği ile nam salan bir masözüm. Masaj uygulamalarımda kesinlikle hç bir sınır bulunmuyor. Siz nasıl isterseniz o şekilde uygulama yapabilir, dilediğiniz bölgede şifa yaratabilirim.
Pek çok danışanım fizik tedavide bulamadığı rahatlığı, konforu ve sağlığı benim ellerimde bulabildiğini söylüyor. Danışanlarımın böyle düşünmesindeki en büyük etmen, thai masajı ve medikal masajı birleştirerek ortaya çıkardığım ve kısa süre sonra patent almayı hedeflediğim masaj tekniklerimdir. Ben de aldığım eğitimler ve yorumlar sayesinde, dokunuşlarımın sihirli olduğuna inanıyor ve tedavi yeteneğim olduğunu düşünüyorum. Siz de, mistik yağlar, rahatlatıcı müzikler ve benzersiz bir masaj deneyimi için mutlaka benimle çalışmalısınız.

Listing ID: 9496232407e4af65

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz